Usługi budowlane 

Pracownia architektoniczna

Co powinieneś wiedzieć o biurze architektonicznym Kraków?

Niewątpliwie chcesz, żeby w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na sukces Twoich starań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście być przyczyną kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na gotowy szkic. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie w kilka chwil dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są tam oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną jest na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za trochę więcej, niż dwa tysiące złotych. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się na tle innych budynków. Decydując się na podobne rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go sporządzi, architekt dowie się, co jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek być gotowym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny niż gotowy – osoby, które się na niego zdecydują muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 200 zł za m2.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy