Usługi budowlane 

Projekty domów z płaskim dachem i ogromnym tarasem

Zobacz, kto sporządzi dla Ciebie projekty domów z płaskim dachem

Dachy płaskie są dla wielu czytelników obiektem sporych wątpliwości. Powodów, dla których nie darzymy ich sympatią jest mnóstwo – na przykład walory wizualne, szacunek dla historycznej zabudowy oraz to, iż domy z płaskim dachem wielu naszym rodakom przywodzą na myśl budownictwo PRL-u. Całkiem inaczej postrzegają je architekci, bo im domy z płaskim dachem pozwalają na realizację śmiałych pomysłów. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się wielkim uznaniem za granicą, gdzie od paru dziesięcioleci są najchętniej wybieranym rodzajem budynków. Powoli przekonuje się do nich również młode pokolenie inwestorów w Polsce. Nie powinno to oczywiście dziwić – takie domy posiadają bowiem wiele atutów.

Atuty projektów domów z płaskim dachem

Na dom z płaskim dachem warto postawić w szczególności ze względu na fakt, iż często okazuje się on dużo ciekawszy od obiektów ze stromym dachem. Dla wielu inwestorów naprawdę istotne okazuje się także to, iż płaski dach umożliwia stworzenie wielkiego balkonu oraz nasadzenie krzewów. Innym atutem projektów domów z płaskim dachem jest to, iż wybudowane w oparciu o nie domy są łatwe przy naprawach, a także mogą być „eko”, szczególnie jeżeli na dachu będą zamontowane kolektory solarne.

Projekty domów z płaskim dachem – który projektant?

Pamiętajmy, że projekty domów z płaskim dachem wpływają na komfort mieszkania ich lokatorów. Przed wyborem danego architekta powinniśmy więc przejrzeć kilka stron i potem wybrać najlepszą ofertę. Najważniejsze będą oczywiście dotychczasowe realizacje architekta, ale warto również dowiedzieć się, co myślą o nim inni zamawiający. Dobrze też będzie, jeśli projektant współdziała z ekipą, która prędko i bezbłędnie zrealizuje stworzony dla nas projekt domu z płaskim dachem – usprawni to inwestycję i spowoduje, że wszystko zakończy się bez żadnych komplikacji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy