Usługi budowlane 

Świetnie się prezentują i są niezniszczalne – rury szlifowane

Poszukujesz rur szlifowanych? Sprawdź metal-e.pl

Poręcze na balkonie wystawione są na działanie wielu groźnych czynników. Głównym ich zagrożeniem jest na pewno wilgoć, która potrafi powodować ich szybkie rdzewienie. Zniszczenia tych poręczy mogą też być efektem ekspozycji na światło słoneczne lub mróz. Żeby ustrzec się podobnych trudności należy postawić na balustradę zrobioną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Dlaczego więc takie rury okażą się trafionym rozwiązaniem? Do czego jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Mocne strony rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują wiele zalet, które odróżniają je na tle pozostałych podobnych detali. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z dużym dodatkiem chromu, przez co nawet nieustanna styczność z wilgocią lub szkodliwymi substancjami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane są też naprawdę odporne na uszkodzenia mechaniczne, co powoduje, że zdają egzamin w najróżniejszych, nawet ekstremalnych, warunkach.

Rury szlifowane – zastosowanie

Antykorozyjne rury szlifowane są najczęściej wykorzystywane w architekturze – wykonywane są z nich między innymi poręcze lub rusztowania. Ze względu na fakt, iż nie zagrażają im syntetyczne substancje, bywają oprócz tego stosowane w samochodach – między innymi do wykonywania elementów wydechowych. Warto również dodać, że takie rury szlifowane doskonale wyglądają, więc są najlepszym wyjściem dla osób potrzebujących ciekawego detalu do ubikacji czy kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy