Usługi budowlane 

Wybierz okna energooszczędne

Jeśli chcesz zamówić okna energooszczędne, powinieneś odwiedzić ten adres

Najbardziej istotnym komponentem, o którym nie można zapomnieć przy ocieplaniu domu jednorodzinnego, są odporne na czynniki zewnętrzne okna energooszczędne. Najbardziej popularne są okna drewniane, które na rynku znajdziemy w rozmaitych wariantach. W jaki sposób są wykonane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – sprawdź izolację termiczną

Drewniane okna wykonane są z naturalnych materiałów – np. sosny i meranti. Odznaczają się świetnymi atrybutami, dzięki czemu w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z plastiku. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na przenikalność cieplną okien, zwłaszcza, jeśli remontujemy budynek przed sezonem zimowym. Gwarantuje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz domu, ale także oszczędność materiałów grzewczych. Współczynnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas osiągamy komfort cieplny w mieszkaniu. Rezultat ogrzewania nie ucieka na zewnątrz, a przez szczeliny nie przenika zimno z zewnątrz.

Okna energooszczędne – zainwestuj w dźwiękochłonne okna drewniane

Kupując nowe okna energooszczędne zwróćmy też uwagę na następny ważny element – stopień izolacji akustycznej. Jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym hałasem z ulicy – postawmy na zespolone okna drewniane. Niezwykle istotne są także dokładne systemy uszczelniające – zapobiegają utracie ciepła i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ współczesna technika gwarantuje pozbycie się niepożądanego pogłosu, a także oszczędność opału.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy