Turystyka Usługi 

Bed and breakfast w Gdyni – pokoje gościnne

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miast Pomorza – z niedużej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przekształciło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów oraz turystów. Chciałbyś spędzić wczasy w Trójmieście? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W trakcie urlopu w Gdyni warto także odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Atrakcji dla turystów z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Pragniesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Pokoje w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając jednocześnie domowe i apetyczne posiłki w niewysokiej cenie.

Powiązane wpisy