Usługi 

Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Jeżeli chcesz zamówić catering na imprezy, zajrzyj na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale w zasadzie każdego tygodnia w różnych punktach w Polsce organizowane są benefisy, sympozja albo bankiety. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie

Masz zabukowaną salę na imprezę lub zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie urządzisz piknik? Super! Teraz należy postarać się o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych trunków, przekąsek i gorących potraw. Miej na uwadze, że podczas ważnych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – przemyślane rozstawienie stolików, stosowne ozdoby, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu z pewnością będą też pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im doświadczeni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Wskazówki dotyczące menu i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Zaletą zamówienia usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje znakomite dania, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie bankietu. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas gościom popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, aby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset gości. W trakcie ustalania niuansów zlecenia zasugeruje ona, które potrawy, napoje i zakąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy