Usługi Witryny internetowe 

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Na https://bit.ly/31HFagl poznasz jedyną w swoim rodzaju ofertę utrzymania WordPress

WordPress, stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z powszechnie używanych CMS-ów. Z uwagi na to, że jest szybki oraz bez przeszkód można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania sklepów e-commerce oraz wielopłaszczyznowych stron. Aczkolwiek ten CMS może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, dlatego ważną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji nowych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do obowiązującej wersji WordPressa. Częstokroć jednak firmy po uruchomieniu strony lekceważą regularne wdrażanie najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na cyberataki lub infekcję przez wirusy. Poza tym, pomimo że WordPress jest całkiem prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi kłopotami z należytym działaniem strony lub sklepu. W związku z tym wymagane jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, zaleca się zlecić utrzymanie WordPressa znawcy.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla małych i dużych firm i freelancerów

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta adresowana głównie do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i małych podmiotów, którym zależy na sprawnym oraz trwałym działaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też blogerom i freelancerom utrzymującym prywatne strony www. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się usuwanie następstw cyberataków, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także różnego rodzaju monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy