Usługi 

Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, zdobyć cenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalna firma detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi warunków i sposobu opieki nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka bądź ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych informacji.

Kto zazwyczaj korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z usług biur detektywistycznych często korzystają osoby chcące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w szybki i skuteczny sposób uzyskać niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma także doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.

Powiązane wpisy