Usługi 

Czyszczenie grobów

Poznaj więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków

Zapewne nikt z nas nie chciałby, by groby jego bliskich były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc miejsca spoczynku tylko przed najważniejszymi świętami. obecnie jednak nie musimy wcale skazywać ich na zapomnienie – wystarczy tylko zlecić ich utrzymanie profesjonalnej firmie. Gdzie znaleźć takie usługi? Co na nich zyskamy i jak dużo na nie wydamy?

Jak szukać czyszczenia grobów?

Ogłoszenia przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów łatwo znajdziemy w internecie – musimy wpisać odpowiednie słowa w Google. Poza tym, firmy te nierzadko reklamują się także w okolicy cmentarzy – jeśli dobrze sprawdzimy słupy z ogłoszeniami, niewątpliwie natrafimy na dobrą w konkretnym przypadku osobę.

Oferta przedsiębiorstw – czyszczenie grobów i wiele więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy świadczonych przez osoby zajmujące się miejscami pochówku zmarłych bliskich. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację pomnika, postawienie ławeczki na cmentarzu, stawianie świeczek oraz sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie jednorazowej usługi oraz wybór oferty długoterminowej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych zleceń ciężko byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż stawki mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W większości krajowych metropolii za czyszczenie grobów zapłacimy za każdym razem mniej więcej 30 zł. Dwunastomiesięczna współpraca stała wyniesie nas natomiast mniej więcej czterysta złotych za pojedynczy grób.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy