Usługi 

Finger food – catering idealny na mniej formalne imprezy

Przekąski cateringowe - na tej stronie przeczytasz o korzystnej ofercie.

Organizacja nawet sporego przyjęcia nie jest problematyczna, gdy mamy mnóstwo czasu na zamawianie niezbędnych napojów i produktów oraz następnie własnoręczne przyszykowanie z nich smakowitych przysmaków dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, że powinno się zaniechać uczczenia znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji można zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – umożliw gościom prowadzić luźną pogawędkę

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią regularnie także osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia szykujące wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na uroczystość posiłków w wariancie finger food, czyli niedużych przekąsek, które da się zjeść stojąc i bez konieczności użycia sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to zakąska na “raz”. Finger food to przeważnie koreczki, sandwicze czy też tartoletki warzywne i owocowe. Ten model cateringu świetnie zdaje egzamin na eventach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie wszystkich uczestników. Umożliwia on prowadzenie luźnych konwersacji, przy czym nie ogranicza kontaktu tylko do osób usadzonych przy jednym stole.

Catering z przekąskami – doskonała opcja dla wydarzeń urządzanych w niedużych salach

Zlecenie przygotowania cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej ma dużo atutów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozstawieniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia gości bankietu. Zakąski oraz gorące i schłodzone napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację imprez głównie w małych wnętrzach, gdzie ustawienie wystarczającej liczby stołów byłoby problemem. Catering przekąskowy automatycznie powoduje także, że uroczystość ma mniej poważny, przyjemniejszy klimat. Trzeba zaakcentować, że menu z poręcznych przekąsek jest na ogół tańsze niż szykowne kolacje, a zarazem zapewnia więcej opcji dopasowania ich do wyborów żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz bywało największą komplikacją przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy