Usługi 

Gdzie zamówić usługę sprzątania strychów i piwnic?

Część śmieci nie może znaleźć się w typowym zbiorniku na odpady. Powody tych zakazów bywają rozmaite – czasem śmieci mają za duże wymiary, innym razem zabraniają tego obowiązujące w Polsce przepisy. Jak radzić sobie z tymi problematycznymi odpadami? Możemy odwieźć je do gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, a krócej – do PSZOKU-u. W każdej gminie powinien funkcjonować jeden PSZOK, chociaż w największych miastach niekiedy mamy możliwość wybierać spośród kilku punktów. To jednak rozwiązanie wygodne jest tylko dla osób, które dysponują znaczną ilością wolnego czasu oraz własnym autem. Reszta słusznie zrobi, postanawiając o wynajmie kontenera na odpady.

Sprzątanie strychów oraz remonty – czy warto wypożyczyć kontener na śmieci?

W czasie wszelkiego rodzaju robót wytwarzane są nietypowe odpady. Z reguły są to renowacje mieszkań oraz przebudowa domu – idzie zwłaszcza o pokaźne wolumeny gruzu, a także pudeł po artykułach budowlanych. Dzierżawa kontenera jest również świetnym wyjściem, jeśli planujemy sprzątanie strychu – w takim przypadku pomieścimy w nim wszystkie zalegające od wielu lat niemodne meble, niedziałające urządzenia oraz sprzęty. Roboty budowlane czy opróżnianie strychów będą jeszcze mniej uciążliwe, jeśli z okna pomieszczania do kontenera poprowadzimy specjalny rękaw, dzięki któremu bezpiecznie przeniesiemy odpady bez potrzeby wielokrotnego wchodzenia i schodzenia ze schodów.

Jak wygląda usługa sprzątania strychów oraz kontenerowego wywozu odpadów?

Wywóz różnych odpadów, ale także sprzątanie strychów i piwnic, to usługi świadczone m.in. przez przedsiębiorstwo DPR. W ich ramach dostarcza się klientowi kontener o wybranej objętości, który ten przez okres wskazany w umowie zapełnia zniszczonymi sprzętami czy też odpadami budowlanymi. Pojemnik jest później wywożony z posesji, a jego zawartość transportowana jest do miejsca, w którym zostanie przetworzona zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Powiązane wpisy