Usługi Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Holowanie ciężarówek – co zrobić kiedy masz problem na trasie?

Nawet najbardziej ostrożna podróż nie zagwarantuje nam tego, że na miejsce trafimy bez najmniejszych przygód. Szczególnie, iż także najlepiej serwisowany pojazd w niektórych sytuacjach może po prostu się uszkodzić. O ile kierowcy osobowych samochodów nie powinni mieć wtedy większych kłopotów (jeśli bowiem nie będą mogli skorzystać z pomocy drogowej, prawdopodobnie podholuje ich jeden z użytkowników drogi ze sprawnym samochodem), to w razie awarii ciężarówki te potrafią okazać się naprawdę niebezpieczne. Warto więc zawczasu znaleźć zaufaną ekipę świadczącą holowanie ciężarówek i zadbać o to, by kontakt do niej zawsze był w środku samochodu.

Holowanie ciężarówek na Podkarpaciu

Kluczowe rzecz jasna okaże się to, na którym terenie wybrana ekipa oferuje swoje usługi. Wiele aut ciężarowych jeździ zwykle na ustalonych trasach – powinniśmy więc znaleźć ekipę, świadczącą holowanie ciężarówek na terenie, na którym auta najczęściej są używane – na przykład, jeśli działamy w szczególności na terenie takich miast jak Sanok czy Brzozów, wybierzmy firmę skupiającą się na Podkarpaciu. Oczywiście czasem potrzebna będzie pomoc na szerszym terenie – wówczas należy postawić na firmę działającą w całym kraju.

Holowanie ciężarówek w pakiecie ubezpieczeniowym

Bardzo przydatną usługą jest skorzystanie z własnego parkingu – auto może tam postać aż do rozpoczęcia serwisowania. Ekipy oferujące holowanie ciężarówek czasem współdziałają też ze służbami mundurowymi, a to w w znacznej mierze rzutuje na łatwość dopełnienia wszystkich spraw związanych z kolizją. Przy wyborze firmy warto również zwrócić uwagę na to, czy jej usługi dostępne są w pakiecie assistance naszego ubezpieczyciela – pozwoli to na ograniczenie kosztów holowania ciężarówek i niezbędnych wtedy napraw samochodu.

Powiązane wpisy