Promocja, marketing, reklama Usługi 

Jak wypromować firmę? Pomogą gadżety z nadrukami

Właściwie zaplanowane działania promocyjne są najważniejsze dla powodzenia rozmaitych biznesów. Do wszystkich z nich trzeba dopasować odpowiednie metody, jednak upominki reklamowe sprawdzają się we wszelkich branżach. Nie powinno to zaskakiwać – kontrahent, który otrzyma drobny prezent niewątpliwie pozytywnie skojarzy markę. Upominki reklamowe posiadają rozmaite postaci – od notesików, przez kubki, aż po popularne koszulki z nadrukiem ze znakiem firmy. Warto jednak zatroszczyć się nie tylko o to, by ofiarowane klientom rzeczy były wysokiej klasy oraz nie uszkodziły się po pierwszym wykorzystaniu, ale również o to, żeby widniejące na nich nadruki były odpowiednio naniesione.

Nadruki promocyjne – technologie

Typ nadruków zależny jest od surowca, z którego wykonany jest gadżet. Na rzeczach wykonanych z porcelany najczęściej wykorzystuje się sublimację, z kolei do tworzyw sztucznych czy z metalu trafionym rozwiązaniem okaże się tampodruk, gdzie by nanieść nadruki wykorzystuje się tampony z naniesionym wzorem. W przypadku metalowych gadżetów często wykorzystywany jest również grawer, zapewniający dużą wytrzymałość. Dużym zainteresowaniem cieszy się również sitodruk, który szczególnie korzystnie sprawdza się przy drukowaniu bidonów czy CD-ROM-ów. Na koszulkach oraz czapkach wykorzystuje się poza tym haft.

Nadruki na gadżetach – kto je zrobi?

Jakość nadruków promocyjnych, jak łatwo się domyślić, zależna jest zwłaszcza od tego, komu zlecimy ich wykonanie. Przed decyzją warto sprawdzić, czy konkretna firma poza naniesieniem nadruków świadczy również uzupełniające usługi – między innymi ich zaprojektowanie. By przekonać się, czy z oferty firmy będziemy usatysfakcjonowani, dobrze również sprawdzić jej wcześniejsze projekty oraz wyszukać komentarze o niej w sieci. Dobrym wyjściem okaże się oprócz tego zlecenie wykonania kilku egzemplarzy próbnych – dzięki temu wcześnie znajdziemy możliwe błędy oraz w porę zlecimy modyfikacje.

Powiązane wpisy