Promocja, marketing, reklama Usługi 

Jak zdobyć klientów? Pomogą zdjęcia firmy na mapach Google

zamów zdjęcia firmy na mapach Google

Mapy Google to najpopularniejsza apka na smartfony. Co dzień używają jej miliony internautów na całym świecie. Co istotne, jest ona pomocna zarówno w nawigacji, ale też do wyszukiwania przedsiębiorstw świadczących najróżniejsze usługi w pobliżu. To dlatego warto zatroszczyć się o to, żeby informacje o naszej marce były widoczne w Google Maps. Czym jednak sugerują się internauci przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z danej oferty? Specjaliści zgadzają się co do tego, iż w znacznej mierze na ich decyzje rzutują fotografie umieszczone przez firmę. Jak je zatem wykonać?

Zdjęcia firmy na mapach Google – jakie cechy powinny posiadać?

Powinniśmy pamiętać przede wszystkim o tym, że nieczytelne zdjęcia nie dadzą oczekiwanych rezultatów – siedziba marki oraz oferowane przez nią produkty muszą być sfotografowane w najwyższej jakości. Dobrym wyjściem będzie na pewno wykonanie interaktywnej prezentacji, dzięki której klienci przekonają się, jak prezentuje się siedziba firmy. Szczególnie pomocne jest to dla właścicieli hoteli lub lokali gastronomicznych.

Kto zrobi zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak już napisaliśmy, złe zdjęcia na pewno nie zachęcą ludzi do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Najlepszym pomysłem okaże się zatem powierzenie ich wykonania dobremu fachowcowi – zwłaszcza specjalizującemu się w zdjęciach do usług Google. Istnieją również agencje, które nie dość że sfotografują wnętrze firmy, ale też wykonają prezentację w Buisness View – zazwyczaj ma to wpływ na zwiększenie przychodów firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy