Prawo i wymiar sprawiedliwości Usługi 

Jaki zakres usług obejmuje kancelaria prawa podatkowego?

Prawo podatkowe to trudna dziedzina, która zmusza do znajomości aktów normatywnych oraz nieustannego poszerzania kwalifikacji. Kancelaria prawna specjalizująca się w zagadnieniach związanych z obciążeniami fiskalnymi to podmiot, który świadczy usługi klientom instytucjonalnym i osobom fizycznym. Co obejmuje zakres jej działalności?

Kancelaria prawa podatkowego – podatek VAT

Profesjonalna oferta prawno-podatkowa może pomóc w wielu kwestiach. Podmioty tego typu zajmują się na przykład pomocą w zakresie podatków – od towarów i usług, od spółek, PIT, jak również weryfikacją czynności prawnych, dokumentów, sporządzaniem zażaleń i skarg. Kancelaria prawa podatkowego może również reprezentować spółkę przed organami podatkowymi. Ponadto w zakres usług wchodzi także porada w sprawie stosunków między pracodawcą a pracownikiem oraz umów zleceń. Boisz się kontroli fiskusa w swoim przedsiębiorstwie? Fachowcy z odpowiedniej kancelarii pomogą Ci uporać się z tym nieprzyjemnym obowiązkiem.

Kancelaria prawa podatkowego – obsługuje spółki i osoby prywatne

Do zadań kancelarii prawa podatkowego należy także doradztwo w zakresie funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Tłumaczą one kwestie związane z kwalifikacją przychodów i kosztów, likwidacją podmiotów gospodarczych, inwestycjami kapitałowymi, a także przygotowywaniem pism do organów podatkowych. Poza tym specjalistyczna kancelaria prawna dba o weryfikację procesów, takich jak restrukturyzacje i przejęcia, pomaga uzupełniać dokumenty rozliczeń, jak również świadczy usługi dodatkowe, jak np. pomoc w kwestii podatku od spadków i darowizn. Jak widać zakres działania kancelarii prawa podatkowego jest bardzo szeroki – oprócz firm, obejmuje również osoby fizyczne. Masz problem z fiskusem? Nie obawiaj się! Specjaliści służą pomocą w każdej sprawie.

Powiązane wpisy