Doradztwo w przetargachUsługi 

Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma kierunek kompleksowy i obejmuje niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają także duże doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane kontaktowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy