Usługi Usługi transportu 

Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

Na ruchliwych lotniskach złapanie transportu potrafi okazać się dużym wyzwaniem. O ile turyści czy tutejsi z konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć poważne kłopoty – ich wizyta w tym mieście jest zazwyczaj wszak organizowana z dużą starannością. Dobrze zatem wcześniej pomyśleć o przewozie do celu podróży. Firmy oferujące takie usługi funkcjonują we wszystkich miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w Warszawie, Łodzi bądź w Krakowie. Warto przy tym dodać, że te firmy wyróżniają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na daną godzinę – mają poza tym mnóstwo innych plusów. Dlaczego więc powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się również wygoda aut – przedsiębiorstwo ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i pozostałych wiodących marek aut. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż stawiając na tę formę transportu nie musimy dzielić miejsca z innymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest wyłącznie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Dobrze nadmienić również o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe jest bowiem zarezerwowanie kursu do innych miejscowości w regionie oraz poza nim.

Kraków Airport Taxi – ceny

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i siedzib koncernów, działających na terenie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 zł. Na trochę większe opłaty powinniśmy przygotować się, kiedy zamierzamy zlecić podróż do innego miejsca leżącego w regionie. Dla przykładu, trasa do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych danym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w luksusowych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy około trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które usatysfakcjonują każdego.

Powiązane wpisy