Meblarstwo Usługi 

Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

W salonach kosmetycznych lub gabinetach lekarskich, fabrykach produkujących żywność i w kuchniach nadzwyczaj ważne jest zachowanie maksymalnej czystości. To wymusza nie tylko zastosowania rygorystycznych procedur oraz użycia preparatów odkażających, ale również właściwego wyposażenia. Meble oraz utensylia wykorzystywane w takich miejscach nie powinny absorbować zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna gwarantować natychmiastowe i gruntowne mycie oraz dezynfekowanie. Dlatego w miejscach, gdzie priorytetem jest czystość, najlepiej sprawdzają się meble ze stali nierdzewnej.

Jakie meble ze stali nierdzewnej wykorzystuje się w gastronomii?

Meble ze stali nierdzewnej są nader często używane w przetwórstwie spożywczym, piekarniach oraz gastronomii. W kuchniach bufetów bądź restauracji wykorzystuje się między innymi blaty,regały do składowania produktów i stoły. Poza tym należy wspomnieć o okapach i zmywakach, jak również różnego typu stojakach używanych do wyrastania pieczywa. Optymalną eksploatację pomieszczenia zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można z ich wykorzystaniem zaaranżować funkcjonalną kuchnię nawet na niedużej powierzchni.

Meble ze stali nierdzewnej dla sektora medycznego

Projektując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia też wymogi gabinetów kosmetycznych oraz medycznych. Tu specjalne znaczenie mają regały i stoły umożliwiające sterylne składowanie narzędzi oraz środków wykorzystywanych podczas zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymogi stawiane względem sprzętu używanego w gabinetach lekarskich – pozwalają na utrzymanie higieniczny, są mocne i schludne.

Powiązane wpisy