Usługi Witryny internetowe 

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie – gdzie najdroższe?

Trafionym pomysłem dla szukających lokum jest oczywiście kupno lokalu, jednak nie zawsze możemy się na to zdecydować. Poza tym duża liczba szukających zwyczajnie nie chce mieć swojego mieszkania – dla przyjeżdżających do Krakowa tylko do pracy czy na studia bardziej opłacalnym wyjściem będzie z pewnością wynajem. W Krakowie znajdziemy mnóstwo lokali do wynajęcia – obok budynków wolnostojących i ekskluzywnych mieszkań, znajdziemy także pokoje, a te będą dobrym wyjściem dla uczniów z ograniczonym budżetem.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Krakowie

Koszty wynajęcia nieruchomości w Krakowie są bardzo zróżnicowane. Najtańsze są rzecz jasna pomieszczenia w lokalach adresowanych do uczniów – nietrudno możemy wyszukać ogłoszenia dotyczące 300-400 PLN. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o średnim metrażu – około 30 m – możemy wynająć nawet za trochę ponad tysiąc zł na miesiąc. Ceny zależą jednak od położenia – bowiem w obrębie Rynku Głównego zapłacimy nawet siedmiokrotnie wyższe sumy.

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie – jak oszczędzić?

Do opisanych kosztów doliczyć powinniśmy też prowizję naliczaną przez biuro nieruchomości. Jednak można się tego wystrzec. W jaki sposób? Wystarczy skorzystać z portalu ominposrednika.pl i tak znaleźć ciekawe dla nas ogłoszenia. Warto dodać, że ta witryna to również najbardziej trafione rozwiązanie dla osób oferujących wynajem, ponieważ dzięki niemu mogą również skorzystać z opcjonalnych narzędzi im dedykowanych.

Powiązane wpisy