Usługi Witryny internetowe 

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – ABC klienta

Sektor nieruchomości w Krakowie jest klasyfikowany jako jeden z najdynamiczniej rosnących w kraju. Nic to dziwnego – Kraków jest przecież drugim pod względem ilości ludności miastem w Polsce i stale się powiększa. Nabywcy najczęściej wybierają lokale z drugiej ręki – powodem są nie tylko niskie ceny, ale również ich spora dostępność. Mieszkania w Krakowie mają rozmaite ceny – zależne są one od lokalizacji, metrażu i standardu lokalu. W których lokalizacjach więc wydamy najwyższe kwoty? Jakie dzielnice cieszą się szczególnym zainteresowaniem nabywców?

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – lokalizacje

Wśród cech rzutujących na koszty zakupu mieszkania na sprzedaż w Krakowie największe znaczenie ma położenie. Najtańsze lokale oferowane są w takich częściach miasta jak Prądnik Biały czy Dębniki – ceny ich zakupu nie są większe niż 3000 zł za jeden m2. Najwięcej zapłacimy z kolei w okolicy Starego Miasta oraz Krowodrzy – chcąc nabyć tam lokal, powinniśmy być gotowi na koszt od 4500 zł za jeden metr kwadratowy.

Niezbyt kosztowne mieszkania na sprzedaż w Krakowie

Warto pamiętać, że istnieją sposoby umożliwiające zminimalizowanie cen mieszkania. Dużej nieraz opłaty naliczanej przez pośrednika unikniemy odwiedzając serwis ominposrednika.pl, na którym kupimy lokale zarówno z rynku wtórnego, jak i od razu od dewelopera. Portal przeznaczony jest także dla osób chcących sprzedać swój lokal i firm deweloperskich.

Powiązane wpisy