Usługi Usługi transportu 

Najlepsze VIP TAXI w Krakowie

Komfortowe usługi taksówksarskie na terenie Krakowa to propozycja dla każdego, kto pragnie dostać się do Balic bądź dowolne miejsce w kraju autem z wyższej półki. Zweryfikujmy szczegóły tej oferty i sprawdźmy kto korzysta z VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – gości prezesów ogromnych koncernów

VIP TAXI w Krakowie obejmuje transport klientów i bagażu na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Kierowca chętnie pomoże z torbami podróżnymi, podjedzie pod terminal, a nawet może odebrać nas po podróży. Metoda płatności jest wygodna dla każdego klienta – możemy uiścić opłatę zwykłymi banknotami lub kartą oraz np. w dolarach. Z transportu zazwyczaj korzysta kadra menadżerska milionowych koncernów, która przyjeżdża do stolicy województwa małopolskiego na wszelkiego rodzaju eventy lub negocjacje z klientami. Żąda ona rzecz jasna świetnej floty pojazdów, błyskawicznego dowozu na miejsce i wytwornych warunków. Przedstawiciele tych firm bardzo często są przewożeni eleganckimi autami, np. Mercedesem klasy S, gdyż tego wymaga prestiż ich stanowiska.

VIP TAXI – poznaj luksus

Klienci prywatni, których stać na komfortowe taksówki, a także gwiazdy – często jeżdżą z VIP TAXI Kraków. Z reguły pragną błyskawicznie przemieścić się z hotelu na lotnisko, liczą także na dyskrecję. Samochody są w pełni wyposażone, posiadają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy są świetnie przygotowani do pracy i znakomicie znają języki obce.

Powiązane wpisy