Usługi Usługi transportu 

Odbiór z lotniska zamiast taksówki

Przylecieliśmy do obcego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już późno, a do hotelu mamy kilka kilometrów. Podróż tramwajem nie jest trafionym pomysłem – ze względu na brak komfort i bezpieczeństwa. A poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie ważne, ponieważ przywieźliśmy ze sobą walizkę, a w niej mnóstwo drogich sprzętów. Jednak na postoju nie ma taksówek, a dyspozytorka twierdzi, że najprędzej wyjedziemy za niecałą godzinę. Jeśli z lotniska chcieliśmy dotrzeć bezpośrednio do miejsca noclegu kłopot nie jest poważny, jednak jeśli czeka na nas kontrahent, może to rzucić się cieniem na podpisaniu umowy. Jak uniknąć takich sytuacji? Rozwiązanie będzie naprawdę łatwe – organizując biznesowe wyjazdy warto zawczasu zarezerwować odbiór z lotniska. W jaki sposób to załatwić?

Odbiór z lotniska dla przedsiębiorców

Odbiór z lotniska to pomoc adresowana do najbardziej wymagających klientów. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy, decydując się na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni na miejsce luksusowym samochodem – na przykład Mercedesem najwyższej klasy. W tym razie zyskamy też pewność tego, iż samochód będzie czekał na nas, gdy dolecimy na miejsce, więc niewątpliwie nie spóźnimy się na kolację z kontrahentem. Warto wspomnieć też o tym, iż odbiór z lotniska możemy zlecić także dla kontrahentów goszczących u nas.

Odbiór z lotniska – miejscowości

Jak nietrudno się domyślić, odbiór z lotniska szczyci się największym zainteresowaniem w miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie oraz Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw świadczących tę usługę nie sprowadza się jednak tylko do tych miast – po wylądowaniu w Krakowie możemy wybrać kurs między innymi w góry lub do Częstochowy. Zaś jeżeli zachodzi taka potrzeba, można zlecić transport do mniejszych miast w kraju – nie tylko w południowej części Polski.

Powiązane wpisy