Usługi Usługi transportu 

Oferta parkingu przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dojechać na lotnisko, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dojechać na lotnisko

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – chroń samochód przed wszelkimi intruzami

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.

Powiązane wpisy