Usługi 

Opieka nad grobem

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek lub pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które trzeba opłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od wielkości grobów, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy