Usługi 

Opróżnianie strychów i poddaszy

Sprzątanie strychów wcale nie musi być ciężkie i długotrwałe. Istnieje wiele podmiotów, które wspomagają ten proces, wypożyczając klientom akcesoria niezbędne przy opróżnianiu dużych powierzchni. Zobaczmy zatem jak jakie to elementy.

Sprzątanie strychów – wypożycz zbiorniki

Prace budowlane to dość wyczerpujące działania, zwłaszcza jeśli dotyczą dużych powierzchni. Niepotrzebne sprzęty należy usunąć, używając w tym celu wypożyczone wcześniej kontenery. Takie narzędzia wspomagające sprzątanie strychów możemy dostać u specjalistycznych podmiotów, funkcjonujących we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Warszawie, Łodzi). Za stosowną opłatą można je wypożyczyć na ustalony wcześniej czas (na przykład 2 tygodnie). Koszt posprzątania odpadów ze strychu nie jest horrendalny – uzależniony jest od metrażu nieruchomości i modelu sprzętów znajdujących się tam (chłodziarki, ekrany LCD lub baterie).

Sprzątanie strychów – chroń przyrodę

Dzięki takim usługom nie musimy sami oczyszczać sprzętów ze strychu – przedsiębiorstwo przeprowadzi wszystko w naszym imieniu. Do tego jeszcze pracownicy firmy przełożą śmieci do stosownego pojemnika i przewiozą wszystko do utylizacji. Zepsute urządzenia gospodarstwa domowego muszą zostać poddane zabiegom zapobiegającym skażeniu natury, nie można więc na własną rękę ich demontować i wyrzucać. Dlatego jeśli planujemy oczyścić piwnicę – skontaktujmy się z fachowcami, którzy dysponują wysokiej jakości akcesoriami i mogą poddać recyklingowi śmieci, niezależnie od tego czy jest to pył po remoncie, czy niesprawny monitor.

Powiązane wpisy