Usługi 

Organizacja ślubu – poradź się konsultanta

Na http://tinyurl.com/jx7og4y dowiesz się, jak zamówić organizację ślubu Kraków

Przyjęcie ślubne to wspaniała chwila, którą musimy przygotować z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Warto skorzystać z doradztwa ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli życzymy sobie, żeby ten dzień był wyjątkowo wzruszający. Z czym wiąże się profesjonalna organizacja ślubu i dlaczego tak dużo Polaków jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubów – zaprojektowanie i przesłanie zaproszeń dla rodziny

Samodzielna organizacja ślubu to ogromny stres dla narzeczonych. Trzeba wynająć salę, zaangażować obsługę foto, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, muzyką oraz wybraniem dodatków. To powoduje wiele emocji, dlatego warto zlecić organizację ślubów ekspertowi. Organizator zna nie tylko najnowsze tendencje związane z modą ślubną, ale również jest doskonale przygotowany. Dba o zaplanowanie czynności związanych z weselem – zaprojektowanie i wręczenie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich na sali weselnej, dobór menu. Hitem są także oryginalne przyjęcia. A może pragniemy wynająć operatora drona, który stworzy fenomenalne zdjęcia z powietrza? Tego typu ujęcia są niesamowicie modne – organizator ślubu z całą pewnością nam to zaproponuje. Wszystko zależy od środków jakimi dysponujemy i naszej kreatywności.

Organizacja ślubów – pamiętaj o szczegółach

Wedding planer wyselekcjonuje dla nas najpiękniejsze kwiaty, zatrudni profesjonalnego kamerzystę, a także odpowiednio rozsadzi gości na sali. Nie będziemy zmuszeni sami kontaktować się z szefem kuchni, negocjować z kwiaciarnią i tracić nerwów. Nawet drobne drobiazgi kreują w czasie ceremonii atmosferę, dlatego musimy o nich pamiętać. Wedding planner pójdzie z nami nawet do butiku i pomoże nabyć zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – to sprawi, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Nasze dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy