Usługi 

Organizujesz ślub? Pomoże wedding planner

Poszukujesz fachowej pomocy? Skontaktuj się z wedding plannerem Kraków

Zawarcie małżeństwa to z pewnością największe święto dla każdego z nas. Nic zatem zaskakującego, iż planując tę uroczystość staramy się uniknąć niemiłych niespodzianek oraz przyczynić się to tego, by ta okoliczność na lata zapadła w pamięć zaproszonych. Jak pewnie część z nas już się przekonało, organizacja wesela to spory kłopot – należy zadbać na przykład o udostępnienie lokalu, angaż zespołu oraz ozdobienie świątyni. Podczas nerwowych nieraz starań możemy niestety zapomnieć o pewnych sprawach, co może skutecznie zniszczyć nastrój tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Właśnie dlatego młode pary coraz chętniej decydują się na porady, które oferuje wedding planner. Na czym jednak one się opierają?

Jakie porady oferuje wedding planner

Najważniejszym atutem skorzystania z usług wedding plannera jest na pewno wygoda oraz spokój – nie musimy zajmować się podpisywaniem kontraktów z DJ-em, dekoratorem, zarządcą lokalu oraz wideooperatorem. Usługi, które świadczy wedding planner to również najlepsze wyjście dla tych osób, które nie znają realiów branży weselnej, więc nie wiedzą, jak znaleźć sprawdzonych kwiaciarek czy muzyków. Tymczasem znający ją dokładnie wedding planner pomoże im wybrać te propozycje, które niewątpliwie trafią w ich potrzeby. Przez to ślub niewątpliwie okaże się niezapomnianym świętem i odbędzie się bezstresowo.

Ceny usług wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na wskazówki wedding plannera mogą postawić nie tylko pary z zasobnym portfelem. To wszak najlepsze rozwiązanie dla partnerów chcących ograniczyć koszty związane z weselem, ponieważ obyty na rynku usług weselnych wedding planner pomoże wybrać aż o połowę tańsze oferty. Zwłaszcza, że świadczone przez niego wskazówki nie będą wcale kolosalnym wydatkiem. Ze względu na różnorodny zakres usług jakie świadczy wedding planner, ich cena będzie zazwyczaj ustalana osobno z poszczególną parą. Natomiast w obliczu pozostałych wydatków związanych ze ślubem ten na pewno nie będzie duży.

Nasze dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy