Usługi Usługi transportu 

Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Na https://pandaparking.pl dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Czemu opłaca się korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy