Usługi Usługi transportu 

Parking przy lotnisku – zalety i oferta

Tani parking Balice - pełną ofertę poznasz na pandaparking.pl

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy