Usługi Usługi transportu 

Parking przy lotnisku – znakomite miejsce dla samochodu na czas podróży!

Większość osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym samochodem, ale korzysta z taksówki albo prosi kogoś o przywiezienie. Wydaje się, że to jest lepsze rozwiązanie, bo w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zaparkować auto na czas wyjazdu. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się niedaleko lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się z niego skorzystać?

Największą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko swym pojazdem. Mimo że parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu organizuje transfer podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa parkowanego auta, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą tego wyjścia są też ceny niższe niż można szacować, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyruszyć w podróż w ogóle nie obawiając się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, bo jest on zabezpieczony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny system monitorujący oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca przez całą dobę. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym wygodniejszy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.

Powiązane wpisy