Usługi 

Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Organizacja imprez firmowych Kraków - więcej o tej usłudze.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, celem których zbudowanie silnych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, by uczcić nowe kontrakty, a także różne kursy, gale dla partnerów biznesowych oraz sympozja. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

O czym pamiętać szukając lokalu na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, warto poszukać usług najmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją estetyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ważne gale dla kontrahentów marki, w czasie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny być zorganizowane w byle jakiej sali. Należy przy takich okazjach wyprawić imprezę w nietuzinkowym miejscu, które ostatecznie podkreśli rangę wydarzenia. Z kolei jeżeli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy sali należy wybrać lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering kompetentnej firmie

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt smakowitych dań dla gości, ale także doradzi w sprawie menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Warto zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i zachwycające wizualnie dania.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy