Usługi Usługi transportu 

Podróż do Krakowa? Pamiętaj o transferze na lotnisko

Po męczącym locie w końcu lądujemy. Jest już późno, zaś przy lotnisku nie stoi nawet jedna taksówka. Podróż komunikacją miejską także nie będzie trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują teraz regularnie, po drugie – wieziemy cenne walizki. By takich problemów się ustrzec, podróż biznesową warto zaplanować wcześniej i zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, że dziś nie będzie to trudne. W miastach z ważnymi lotniskami działają wszak firmy świadczące transfer na lotnisko i na konferencję. Co ważne, ich oferta na pewno spełni potrzeby najbardziej wyczulonych pasażerów. Czym zatem różni się od zwykłego transportu? Dlaczego opłaca się postawić na tę opcję?

Czym jest transfer na lotnisko?

Większość klientów na pewno usatysfakcjonuje to, że przedsiębiorstwa oferujące transfer z lotniska w Krakowie i pozostałych większych miastach dysponują flotą złożoną wyłącznie z ekskluzywnych samochodów – na przykład Mercedesów. W przeciwieństwie do tradycyjnego transportu, klienci mają szansę zamówić transport swoich partnerów w interesach – kierowca odbierze pasażera z portu lotniczego oraz dostarczy w określone miejsce. Należy też dodać, iż transfer na lotnisko oraz do hotelu zakłada też dłuższe trasy – klienci mogą zamówić kurs do innej miejscowości, a także regionu.

Ile wydasz na transfer na lotnisko?

Z uwagi na jego różne atuty oraz oferowane wysokie standardy podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko bywa trochę droższy od tradycyjnej taksówki. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę to, że używając tej opcji możemy dotrzeć do innych miejscowości, różnice w cenie nie będą duże. Transport w obrębie miasta to wydatek około siedemdziesięciu PLN. Natomiast pasażerowie wyruszający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są także poznaniem Małopolski, mają możliwość odbycia kursów do okolicznych miast – na przykład Wieliczki.

Powiązane wpisy