Usługi Usługi transportu 

Podróżuj bez zmartwień – zostaw auto na strzeżonym parkingu przy lotnisku

Na lotnisko można dostać się na wiele sposobów, zwykle MPK ustala odrębną linię autobusową kończącą bieg przy porcie lotniczym. Mimo wszystko Polacy preferują dojazd prywatnym samochodem albo TAXI, gdyż jest to praktyczniejsze szczególnie jeśli przewozimy ciężkie walizki. Ale co począć, jeżeli jesteśmy zmuszeni dojechać do lotniska własnym środkiem transportu i nie mamy komu powierzyć swojego samochodu?

Parking przy lotnisku – tani postój auta

Spójrzmy przykładowo na ruchliwe lotnisko w podkrakowskich Balicach. W jego sąsiedztwie bez trudu odszukamy długoterminowe parkingi, gdzie możemy zostawić prywatny samochód bez lęku o jego bezpieczeństwo. Parkingi przy lotnisku są profesjonalnie oświetlone, monitorowane i ubezpieczone, a wykwalifikowana ochrona pilnuje je przez całą dobę. Wygoda ich użytkowania polega też na tym, że klienci po pozostawieniu tam pojazdu mogą liczyć na transfer do portu lotniczego i z powrotem – wystarczy powiadomić pracowników parkingu o godzinie przylotu i parę chwil później można już wracać samochodem do domu. Transfer z i na lotnisko oferowany jest również w godzinach nocnych.

Powrót bez niespodzianek – obsługa parkingu długoterminowego pomoże w nagłych przypadkach

Parkingi długoterminowe służą klientom wsparciem w różnych przypadkach losowych. Gdy po długim postoju w pojeździe wyczerpie się akumulator, na terenie parkingu dostępna jest stacja ładująca. Dla klientów pod ręką także kompresor, niezbędny w przypadku spadku ciśnienia w oponach. Poza tym pracownicy parkingu są zawsze gotowi pomóc przy eksploatacji tych urządzeń. Co ciekawe, właściciele aut elektrycznych również nie zostaną na lodzie – na parkingach długoterminowych dość często montuje się stacje do ich ładowania.

Powiązane wpisy