Usługi Usługi transportu 

Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o parking lotnisko Kraków.

Najważniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zyskał niesamowite uznanie, to wygoda, sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone zakątki świata oraz szybkość. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, więc w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać asystę załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak ujście powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy