Promocja, marketing, reklama Usługi 

Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Zajrzyj w to miejsce, aby skorzystać z doświadczenia specjalistów.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz firm i lokali gastronomicznych. Zazwyczaj widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia daje wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na oglądanie budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyne co różni je od standardowych zdjęć cyfrowych to sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności obrócenia go w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na popularyzację własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia wnętrza lokalu gastronomicznego, biura czy hotelu. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej przyciągająca oraz pozwala szczegółowo zapoznać się z konkretnym miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto użyć na Facebooku w szczególności kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli pragniemy pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Wykonanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednak do celów marketingowych wskazane jest wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które na domiar tego będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz opublikowali określoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy