Usługi Usługi budowlane 

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Uzyskaj więcej informacji o Kraków architekt.

Biuro projektowe świadczy rozległe spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w ustawnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie sprawuje kontrolę nad postępem robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację domu lub proponuje aranżację już wybudowanych rezydencji.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz innowacyjnych, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie nowoczesny, a zarazem po prostu komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające współczesne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Przykładowe realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty i biura. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektowe może również opracować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy