catering w krakowieUsługi 

Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie firmowe lub prywatne, na które chcesz zaprosić sporą liczbę uczestników, na ogół nie będziesz w stanie samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując napoje oraz małe przekąski w najbliższym sklepie – duże eventy przeważnie wymagają właściwej oprawy też w kwestii posiłków. Wszak nie powinno się położyć na stołach osób zaproszonych samych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Zamierzasz wynająć usługę cateringu? Przejrzyście przedstaw swoje oczekiwania

Firmy oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą kilka jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, urodziny albo wesela. Oferty te są odpowiednio dopasowane do charakteru konkretnych eventów, przez co zwykle różnią się od siebie np. ceną i różnorodnością dań oferowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić swoje oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego typu to codzienność, a wieloletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust ogółu naszych gości.

Usługi cateringowe – dania przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni

Przyrządzanie poczęstunku choćby dla skromnej grupy gości może stać się trudnym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy zrobić to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie pozostałych kluczowych aspektów wydarzenia. Daje to też możliwość podania uczestnikom wybornych dań przyrządzanych przez zawodowych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaakcentować, iż ważnym przymiotem potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich prezencja na talerzu. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też swoją ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy