Usługi Usługi budowlane 

Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Dowiedz się więcej o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy