Promocja, marketing, reklama Usługi Witryny internetowe 

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Więcej informacji o projektowaniu stron www Kraków

Wygoda witryn www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale też doświadczeniu internautów – gdy poruszanie się po stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na inną stronę i zdecydują się na usługi konkurencji. By zatem strona przyniosła nam oczekiwane zyski, warto zadbać o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym polega?

Centralną regułą, którą powinniśmy sugerować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas wzrok internauty i skłonią go do akcji. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna jest także to, by główne elementy witryny umieścić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z standardów od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej agencji powierzyć?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie dobrej strony www nie jest łatwe. W razie strony komercyjnej nietrafionym pomysłem okaże się więc samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy