Promocja, marketing, reklama Usługi Witryny internetowe 

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ dowiesz się, komu zlecić pozycjonowanie stron internetowych Kraków.

Powszechność internetu oraz prostota wykorzystania go do wyszukania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każda marka pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które świadczą usługi tylko na niewielkim obszarze lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie lub w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych stosują przeważnie frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę danej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “sklep obuwniczy kraków” albo “cukiernia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, mieszkającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze projektowania stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. Przez ten okres dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie treści, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy