Promocja, marketing, reklama Usługi 

Przestrzeń reklamowa – leżaki z nadrukiem

Współcześnie dysponujemy szerokim wachlarzem sposobów na promocję własnej firmy. Gadżety promocyjne nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, nierzadko musimy postawić na reklamę zewnętrzną, która dotrze do większej liczby potencjalnych konsumentów. Tak jest w przypadku leżaków z nadrukiem, które stają się coraz bardziej znanym rodzajem promocji. Przyjrzyjmy się jacy odbiorcy z reguły z niej korzystają i jakie rodzaje są najlepsze.

Leżaki z nadrukiem – w kreatywne kampanie reklamowe

Wraz z nastaniem wiosny w polskich miastach jak grzyby po deszczu wyrastają ciekawe reklamy. Można to dostrzec przede wszystkim w centrach miast oraz letnich kurortach, gdzie funkcjonalne leżaki z nadrukiem przyciągają wzrok turystów. Firmy postanowiły je zastosować do tworzenia projektów marketingowych, bo świetnie wpływają na renomę brandu. Z reguły taką formę promocji zewnętrznej wykorzystują pensjonaty, puby, ale również inne obiekty turystyczne. Na wiele leżaków z nadrukiem natrafimy na plażach, w górach, a także na Mazurach. Dzięki nim zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak i duże koncerny osiągają większe zyski sprzedażowe.

Leżaki z nadrukiem – trwała konstrukcja oraz świetne tkaniny

Zakłady spożywcze są kolejną grupą podmiotów wykorzystujących taką formę reklamy – widok kolorowego napisu z logiem importera gum do żucia czy batoników zachęca do wybrania jego wyrobów. Leżaki z nadrukiem są widoczne także w dużych miastach, oraz na plenerowych festiwalach. Najbardziej wygodne wykonane są z drewna, a ich konstrukcja zapewnia ergonomiczną pozycję. W sklepach znajdują się różne typy leżaków – np. z podłokietnikami. Najlepiej kupić je bezpośrednio u producenta – wtedy zyskujemy najwyższej jakości nadruk oraz gwarancję korzystnej ceny. Leżaki z nadrukiem to innowacyjna forma promocji pensjonatu, w którą warto zainwestować, gdyż pozwala uzyskać wielu nowych konsumentów.

Powiązane wpisy