Usługi Usługi budowlane 

Przygotuj się do współpracy z architektem

sprawdź architekta na joannaklusak.com

Budowa domu to z całą pewnością najważniejsza inwestycja dla wszystkich z nas. Powinniśmy więc starannie to obmyślić i skorzystać przy tym z usług specjalistów. Największy wpływ na to, jakie efekty przyniosą podejmowane przez nas wysiłki, ma niewątpliwie projekt domu. Możemy co prawda wybrać stworzony już dokument, ale chcąc zyskać pewność, iż dom będzie taki jak sobie wymarzyliśmy, powinniśmy skorzystać z usług architekta. Ze względu na fakt, iż większość z was nie zdaje sobie sprawy, czym naprawdę się zajmuje, należy powiedzieć na ten temat parę zdań.

Czym zajmie się architekt?

To, czy realizacja spełni nasze potrzeby, jest zależne przede wszystkim od skutków spotkania z architektem. Przychodząc do architekta powinniśmy przemyśleć, jakich zalet spodziewamy się po budowanym domu i potrafić opowiedzieć mu o tym. Warto również zaznajomić się z najistotniejszymi ustawami na temat budowy domu – przez to łatwiej się dogadamy z architektem. Nie powinniśmy oczywiście się denerwować, bo w razie wątpliwości możemy poprosić go o pomoc.

Co jest obowiązkiem architekta?

W pierwszej kolejności architekt stworzy projekt budowlany. Właśnie ów projekt zostanie wzięty pod rozwagę przez urzędy przed wydaniem pozwolenia na budowę. Muszą być w nim zawarte rozwiązania, na których będzie oparta nasza inwestycja. Projekt wykonawczy wykorzystamy zaś do zatrudnienia firmy budowlanej oraz okaże się niezbędny do odbioru inwestycji. Zawartość obu dokumentów ustalają właściwe ustawy.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy