Usługi 

Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Kliknij tutaj, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie.

Gdy ktoś myśli o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również komunie, imprezy z okazji 18-tych urodzin oraz chrzty. Jeśli wykaz gości jest długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, gościom należy udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których znaczną grupę uczestników będą kilkulatki, między innymi komunie bądź ceremonie chrztu, dobrze jest urządzać w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy serwowane gościom też powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskim duchu odbywają się w nim chrzciny, komunie i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, poprzez ułożenie oraz dekorację stolików, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy