Usługi 

Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty domu weselnego!

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli salę do tańca. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na ślub zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, wypada szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli przystrojenie stołów, ułożenie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ok. 130 osób. Impreza może zostać urządzona również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej niż 30-40 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy