okna serwis Warszawa, serwis okien PCVUsługi 

Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie działają też czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy