Usługi 

Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Jeśli chcesz zlecić catering na wesele w Krakowie, skieruj się na https://bit.ly/3h2xont.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzty bądź komunie, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a następnie naszykować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie będzie trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Dlaczego warto zamówić catering weselny?

Planowanie wesela to duży stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na przygotowanie zaproszeń, dobór wystroju sali, ustalanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć właściwą oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, żeby stoły były poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, potrawy były smaczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy profesjonalnie serwowała biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, managerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Menu wesela skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi zasadami, zarówno w kwestii aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc samodzielnie ułożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Trzeba jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta decydują się na przyrządzenie unikalnych zestawów potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy