Usługi 

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu firmowym? Wejdź na https://tinyurl.com/yeezhadc.

Negocjacje biznesowe, warsztaty albo sympozjum – każda większa firma niechybnie pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje mnóstwo osób, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom konferencji przekąski oraz napoje

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 6-9 godzin, nierzadko także przez parę kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik wykładów, między którymi przewidziane są najczęściej trzy krótkie przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć większy obiad w okolicznej kafeterii. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zabrać na salę, w której odbywa się wykład. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka pobrudzenia koszuli i dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego użyczany jest też sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – ważny element szkoleń biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to też możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie tematów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji czy płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w piekarni lub samodzielnie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy