Promocja, marketing, reklama Usługi 

Wirtualny spacer po firmie – dobre strony

wirtualny spacer Kraków

Google Street View zupełnie zrewolucjonizowało globalną sieć. Nic więc dziwnego, że jego możliwości są doceniane również przez firmy. Za pomocą tej usługi mogą ukazać swoim klientom, jak wygląda wnętrze przedsiębiorstwa – a to dobrze rzutuje na wizerunek firmy. Zazwyczaj na to rozwiązanie decydują się handlowcy, lokale gastronomiczne i pensjonaty. Przez to mogą przekazać innym, że opłaca się wybrać ich usługi i – jak dowodzą badania – takie działanie dają oczekiwane rezultaty. Czemu więc warto zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Na opracowanie wirtualnego spaceru po firmie warto zdecydować się w szczególności z uwagi na prestiż marki – statystyki dowodzą, iż świetnie wpływa to na liczbę osób, które korzystają z jej usług. Marki, które zdecydują się na takie rozwiązanie, są poza tym bardzo dobrze zauważalne w Google Maps, a po wpisaniu ich nazwy w Google, internauci zobaczą link do spaceru. To zaś odbija się na zwiększeniu ilości odwiedzin na stronie, a skutkiem tego są zwykle wyższe zyski.

Komu powierzyć wykonanie wirtualnego spaceru po firmie?

Powinniśmy pamiętać o tym, iż Google nie zrobi fotografii danej lokalizacji – musimy je wykonać we własnym zakresie. Wykonanie fotografii oraz ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem specjalistycznych umiejętności – warto więc powierzyć je specjalistom. Na szczęście, w naszym kraju funkcjonują już przedsiębiorstwa, które świadczą tę pomoc.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy