Promocja, marketing, reklama Usługi 

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer w biurach. Dowiedz się, kto może to przygotować.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do następnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy też pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy