Usługi Usługi transportu 

Wygodny transport busem do Niemiec

Niemcy to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży – według szacunków agencji pracy planuje tam wyjechać nawet co piąta osoba zainteresowana emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak ochoczo wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy z Polski do Niemiec – bezpiecznie i komfortowo

Według aktualnych statystyk w Niemczech mieszka ponad 600 tysięcy Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę głównie w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają również koncerty gwiazd muzyki czy sklepy. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera bogato wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują wygodne i bezpieczne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy realizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę busów, które docierają m.in. do miast na trasie Berlin, Hanower, Brema, a także Würzburg, Moguncja czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie i śląskie.

Bus Polska-Niemcy w formule door-to-door

Liczysz na wygodną podróż i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Bogato wyposażone busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w wygodne fotele, posiadają dwustrefową klimatyzację i zapewniają podróżnym dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i gwarantują komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska posiadają na pokładzie odtwarzacz DVD, a także bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.

Powiązane wpisy